SUKCESY UCZNIÓW W POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM ,,Tadeusz Kościuszko widziany oczyma poetów”
29/04/2023
26 kwietnia w Siekierczynie odbył się III Powiatowy Konkurs o Tadeuszu Kościuszce „Tadeusz Kościuszko widziany oczyma poetów”
W konkursie recytacji poezji o Tadeuszu Kościuszce wzięło udział 69 uczestników, wśród których byli również uczniowie naszej szkoły. Podczas gali wręczania nagród i dyplomów Laureaci pierwszych miejsc ponownie prezentowali przygotowany utwór.
Kategoria I – klasy 1-3
Laureat I miejsca Igor Grybel, uczeń klasy II – opiekun Pani Halina Woźniak
Kategoria II – klasy IV- VI
Dyplom za udział- Wiktoria Łukasik uczennica kl. V –opiekun Pani Jadwiga Kuczaj
Kategoria III – klasy 7-8
Laureat I miejsca – Julita Woźniak, uczennica kl. VIII – opiekun Pani Renata Nowak,
Nagrody wręczali :
Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie Delegatura Nowy Sącz- Sebastian Bielak, Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Starosta Powiatu Limanowskiego Mieczysław Uryga, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Siekierczynie Wiesława Tudaj.
Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!