Sukces przedszkolaków
05/04/2021
Zakończył się II etap I konkursu plastycznego "Kreatywna Pisanka". Spośród biorących w nim udział pisanek jury rozdysponowała miejsca i nagrody. W konkursie brały udział przedszkola i oddziały przedszkolne z terenu Miasta i Gminy Limanowa. Przedszkolaki z naszej szkoły zdobyły II miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

PROTOKÓŁ
z posiedzenia Komisji Artystycznej
II etapu
I Konkursu Plastycznego „Kreatywna Pisanka”
23.03.2021 r.
Limanowski Dom Kultury

Komisja w składzie:
    -    dr Jacek Dudek - absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Rzeźby, wykładowca na macierzystej uczelni;
    -    Karolina Cygnar - absolwentka Liceum Plastycznego w Rzeszowie, studentka Wydziału Rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, stypendystka Ministra Kultury na rok 2021;
    -    Zofia Ślezak – absolwentka Liceum Plastycznego im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu, instruktor plastyk w Limanowskim Domu Kultury;
    -    Joanna Dębska - kulturoznawca, Instruktor ds. organizacji imprez i kina Limanowskiego Domu Kultury

po ocenieniu prac postanowiła przyznać następujące miejsca i nagrody:

I miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł dla Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej – oddział przedszkolny.

II miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł dla Szkoły Podstawowej Nr 2 w Męcinie – oddział przedszkolny.

III miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł dla Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej.

Wyróżnienia i nagrody rzeczowe w kwocie 300 zł każda dla Szkoły Podstawowej im. Władysława Reymonta w Pasierbcu – oddział przedszkolny, Niepublicznego Integracyjnego Przedszkola „Chatka Małego Skrzatka” w Mordarce, Niepublicznego Integracyjnego Przedszkola „Chatka Małego Skrzatka” w Limanowej oraz Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Limanowej.