KWIECIEŃ 2018 R.
KWIECIEŃ- MIESIĄCEM ZIEMI

Dni Wody i Ziemi to czas, kiedy ludzie na całym świecie łączą siły, aby uświadomić wszystkim, że wspaniałe dary przyrody trzeba wykorzystywać mądrze - tak, aby starczyło ich dla przyszłych pokoleń. Musimy być przyjaciółmi przyrody - ekologami i dbać o środowisko. W związku z tym w naszej szkole :
- Wznawiamy dyżury „SPRZĄTANIE ŚWIATA” - harmonogram wywieczony na gazetce szkolnej (worki u Pani Anny Woźniak)
- Przypominamy o zbiórce puszek aluminiowych
- Oglaszamy konkurs na gazetkę klasową: Chrońmy naszą Niebieską Planetę – termin do 20.04.2018r.
- Odbędzie się szkolny pokaz mody z wykorzystaniem surowców wtónych – każda klasa ma za zadanie wykonać STRÓJ EKOLOGICZNY lub elementy stroju z surowców wtórnych tj. papier, folia, plastik, metal z wykorzystaniem odpadów np. opakowania, plastikowe butelki, kartony, rolki po papierze toaletowym, pudełka, nakrętki, puszki, reklamówki itp. wraz z jego opisem. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 26.04.2018r.
- Apel z okazji obchodów Dnia Wody i Ziemi - 24.04.2018r.

16.04-20.04
Week of British culture:

1. Zwyczaje i tradycje
2. Scenki dramowe
3. Przedstawienia teatralne :
A) Little Red Riding Hood- Czerwony Kapturek kl.3
B)' A turnip'- Rzepka kl.2