Tydzień Dbania o Relacje
01/12/2021
W ramach realizowanego w naszej szkole projektu Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo, w dniach 25-29 października, obchodziliśmy Tydzień Dbania o Relacje. Akcję rozpoczęliśmy od podarowania każdemu uczniowi i nauczycielowi życzeń ze słodkim ”załącznikiem”. Następnie w kolejne dni na holu szkoły stworzyliśmy „Drzewo życzliwości i pozdrowień”, podczas przerw pod hasłem „Muzyka łagodzi obyczaje” słuchaliśmy muzyki relaksacyjnej, wykonaliśmy gazetkę z informacjami na temat dbania o relacje rówieśnicze. Finałem akcji był Koncert życzeń i pozdrowień, w ramach którego, podczas przerw, uczniowie dedykowali sobie wzajemnie ulubione piosenki. Tym samym w piątek zakończyliśmy Tydzień Dbania Relacje, ale chcemy by najważniejsze wartości takie jak: przyjaźń, kultura osobista, uczciwość, szacunek do innych ludzi oraz wyrozumiałość i tolerancja zostały z nami na dłużej!