Kolejny sukces uczniów naszej szkoły
18/05/2021
Już po raz dziesiąty został zorganizowany Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych, objęty honorowym patronatem przez Wójta Gminy Limanowa – pana Jana Skrzekuta. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło dnia 6 maja 2021r. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Starej Wsi. Do konkursu przystąpiło 12 uczniów z 7 szkół z terenu Gminy Limanowa.

Szczególne gratulacje należą się wszystkim uczestnikom, gdyż w tym trudnym dla edukacji okresie, uczniowie włożyli dużo pracy i wysiłku w przygotowanie do konkursu. Uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy i umiejętności, o czym świadczą imponujące wyniki. Komisja konkursowa, w skład której wchodzili nauczyciele uczący w szkołach podstawowych, wyłoniła następujących laureatów:

 
KATEGORIA I - klasy 1-3
I miejsce - Nikola Papież; opiekun Pani Klaudia Biedrońska
SP im. ks. JÓZEFA GÓRSZCZYKA w PISARZOWEJ

II miejsce - Antoni Pasionek; opiekun Pani Renata Szewczyk
SP  im. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO w  MORDARCE

III miejsce - Krzysztof Siciarz; opiekun Pani Renata Frączek-Mamak
SP Nr 2 im. KONSTYTUCJI 3 MAJA W MĘCINIE


Laureaci i uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni grami edukacyjnymi, książkami do nauki języka angielskiego. Nagrody ufundował Wójt Gminy Limanowa.  W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli Pani Edyta Król - Dyrektor GZOS, Pan Jan Skrzekut - Wójt Gminy Limanowa oraz Pan Marek Twaróg -  Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w  Starej Wsi.

 Wójt Gminy Limanowa podziękował wszystkim uczniom oraz nauczycielom przygotowującym dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie  i życzył  dalszych  sukcesów w nauce języka angielskiego.

Jeszcze raz gratulujemy!

 

 
Męcina 504
34-654 Męcina

tel. (018) 337-07-21
e-mail:
spmecina@interia.pl
Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie
im. Konstytucji 3-go maja