ZDALNE NAUCZANIE DLA KLAS IV - VIII
23/10/2020
Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

W związku z dzisiejszą decyzją MEN od 26 października do 8 listopada 2020 roku zajęcia stacjonarne dla klas IV – VIII zostają zawieszone na dwa tygodnie. Uczniowie klas IV- VIII przechodzą na naukę zdalną. Przedszkole i klasy I-III będą funkcjonowały bez zmian, to znaczy zajęcia odbywają się w szkole. Zajęcia dla klas IV- VIII będą odbywać się zgodnie z Tygodniowym Planem Zajęć.

Decyzją Małopolskiego Kuratora Oświaty w okresie od 26 października do 5 listopada nie odbędą się etapy szkolne konkursów przedmiotowych, oraz w okresie od 17 do 19 listopada nie odbędą się etapy szkolne konkursów tematycznych.
Zajęcia z uczniami kl. I-III będą realizowane zgodnie z obowiązującym harmonogramem czyli bez zmian.

Zwracam się z prośbą do wszystkich Rodziców o pomoc i wsparcie uczniów w okresie zdalnego nauczania.
Proszę o systematyczne czytanie informacji przesyłanych przez e-dziennik.

Życzę Państwu dużo zdrowia w tym tak trudnym dla nas czasie

Dyrektor Szkoły: Bogdan Woźniak
 
Męcina 504
34-654 Męcina

tel. (018) 337-07-21
e-mail:
spmecina@interia.pl
Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie
im. Konstytucji 3-go maja