DROGI UCZNIU I RODZICU!
16/03/2020
W związku z oświadczeniem Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piątkowskiego o możliwości wydłużenia przerwy w szkołach, a co za tym idzie wprowadzenia pełnoprawnego nauczania zdalnego, uczniowie i rodzice wspólnie z uczącymi nauczycielami muszą znaleźć sposób na internetowy kontakt między sobą. Zachęcamy uczniów do korzystania z materiałów przesyłanych przez uczących nauczycieli. Nowe rozporządzenie MEN w powyższej sprawie ureguluje kwestię nauki zdalnej. Do tego momentu nie powinno się wystawiać ocen.
Bardzo proszę o codzienne korzystanie z dziennika elektronicznego LIBRUS, przesyłanie sugestii i pytań do nauczycieli za pomocą zakładki w dzienniku „WIADOMOŚCI”.
Dyrektor szkoły.
 
Męcina 504
34-654 Męcina

tel. (018) 337-07-21
e-mail:
spmecina@interia.pl
Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie
im. Konstytucji 3-go maja