DZIEŃ BABCI I DZIADKA
25/01/2020
Goszczenie babć i dziadków na uroczystości
z okazji Ich święta jest tradycją naszej szkoły. Dnia 22 stycznia odbyło się to wspaniałe spotkanie. Licznie przybyli, Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnym programie artystycznym. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są dla Nich chwile spędzone razem z wnukami. Na zakończenie części artystycznej Pan Dyrektor złożył gościom najserdeczniejsze życzenia, a uczniowie wręczyli upominki. Babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
 
Męcina 504
34-654 Męcina

tel. (018) 337-07-21
e-mail:
spmecina@interia.pl
Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie
im. Konstytucji 3-go maja